IX edycja poPaTrz- ZAPRASZAMY!

Z ogromną radością chcielibyśmy zaprosić Państwa na uroczystą inaugurację Wojewódzkiego Profilaktycznego Przeglądu Teatralnego „poPaTrz”, który rozpocznie premiera spektaklu realizowanego w ramach programu przez Teatr AZYL. 
Gościem specjalnym będzie  autor programu Profilaktyka a Ty i doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka- PanGrzegorz Jach. Zapraszamy szczególnie serdecznie, gdyż jest to już ostatnia – 9. edycja przedsięwzięcia, realizowanego pod Pana Honorowym Patronatem Starosty Inowrocławskiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, przez młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu, które promuje twórczą profilaktykę środowiskową, stawiającą na konstruktywną aktywność, twórcze działania, skupianie się na przyczynach, a nie karaniu za skutki. ORGANIZATORAMI I PARTNERAMI SĄ: 
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka,  Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka, Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień, Fundacja Ekspert Kujawy oraz MY- STOWARZYSZENIE na rzecz Edukacji i Profilaktyki „SYMPATYCY".

 Zadanie jest dofinansowane przez Województwo Kujawsko-Pomorskie ze środków „Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień” oraz przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Działanie poprzedzi 19 października 2017 od godz. 17.00 Noc Profilaktyki i Sztuki, zapewniająca możliwość wymiany doświadczeń i integrację artystycznego środowiska młodzieży aktywizującej się poprzez sztukę i dorosłych - liderów pracy profilaktycznej.

Bardzo dziękujemy szanownym SYMPATYKOM za wspieranie działań profilaktyczno-artystycznych i życzymy wielu wzruszeń oraz pozytywnej energii podczas inowrocławskiego przedsięwzięcia.   

 

MOTTO:

Aby coś okazało się piękne,Stało się faktem i nie dało się cofnąć,

Aby odtąd trwało niedosięgłe dla nikczemności,

Aby przy nim bezsilna była nienawiść i przemoc,

Aby choć taka wolność miała gdzieś swoje AZYLUM,

A wszechpotęga zła choć taki opór przeciwko sobie

(...)./Kazimierz Wierzyński/

Załączniki:
Pobierz plik (harmonogram 2017.png)Harmonogram[poPaTrz 2017]994 kB

Lokalizacja i kontakt