Toruński Głos Profilaktyki - zaproszenie

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Toruniu oraz Toruńska Grupa PaT mają zaszczyt zaprosić uczniów i nauczycieli oraz Sympatyków do udziału w „Toruńskim Głosie Profilaktyki”, który odbędzie się w dniu 08 kwietnia 2016r. w godz. 16.00 – 22.00 w siedzibie ZSO nr 2 przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6.

Inicjatywa ta wykracza poza rutynowe działania szkoły w dziedzinie profilaktyki. Integruje ona wysiłki wielu środowisk zajmujących się szeroko rozumianą profilaktyką. Dotychczasowe działania podejmowane przez Toruńską Grupę PaT funkcjonującą przy naszym liceum skutecznie angażują młodzież i dorosłych w celu szerzenia idei życia wolnego od uzależnień.

 

W programie „Toruńskiego Głosu Profilaktyki” znajdziecie Państwo ofertę wykładów dla osób dorosłych oraz szeroki wachlarz zajęć warsztatowych dla młodzieży. W trakcie imprezy działać będą również punkty konsultacyjne prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. W ramach profilaktyki raka piersi, swój dyżur pełnić będzie również wykwalifikowana położna – pracownik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Prosimy o zgłaszanie grup młodzieży wraz z opiekunami na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. zgodnie z poniższym wzorem:

  • Szkoła
  • Tytuł warsztatu
  • Ilość osób
  • Imię i nazwisko opiekuna
  • Telefon kontaktowy

Prosimy również o podanie tytułu wykładów, w których chciałby wziąć udział opiekun grupy. Termin zgłaszania grup mija 5 kwietnia 2016r.
Z góry dziękujemy za zainteresowanie i włączenie się w kampanię na rzecz eliminowania zachowań problemowych wśród młodych ludzi.

Lokalizacja i kontakt